Mar 092010
 

Hail!

Jeszcze dym po Rammsteine oraz Tokio Hotel nie zdąży opaść a tu już czeka kolejne mocne uderzenie. Tym razem już nie na wyjeździe, a w Warszawce, w Progresji będzie miało miejsce coś, co nazywa się Legacy of Blood Tour. W ramach tej trasy koncertowej występować będzie główny prowodyr przedsięwzięcia czyli Suffocation. Niektórzy mieli okazję chłopaków poznać na Brutal Assault Fest w zeszłym roku. Dla reszty niech wystarczy info, że to nieźli rzeźnicy :) Lubią sobie pochrumkać, zatem możliwość usłyszenia niezłej chlewni jest. Grają nie tylko grindcore, ale death metal i owszem.

Pozostała niesławna czwórka zespołów to: Annotations of an Autopsy, Burning the Masses, Fleshgod Apocalypse i Nervecell. Annotations to Angole – grindcore, hardcore i deathcore – chlewnia jak się patrzy. Dla każdego fana świńskich ryków. Określa się ich mianem pionierów brutalnego death metalu. Szacun!


Burning the Masses to deathcore, techniczny deathcore, brutalny death metal i inne przymiotniki ze śmiercią, brutalizmem i corem. Amerykańcy jak nikt inny potrafią chrumkać. To przecież z tego zamorskiego kraju pochodzą tacy jak Cannibal Corpse czy Waking the Cadaver. Nagrania nie mam – tylko z youtube

Fleshgod Apokalypse to zespół, na który wszyscy czekają. Podobno Włosi nieźle wymiatają i co nieco potrafią. Trzeba sprawdzić. Z tego co słyszę, to mają niewiele świńskiej muzy, zatem będzie to miła odmiana od pozostałych zespołów. Oczywiście, żeby nie było – serwisy znów przyszywają im łatkę z dużą ilością brutalności, śmierci i tym podobnych. Wszystko wyjdzie w praniu :)

Nervecell – ostatni z kwartetu. To też przykład na to, że w Arabowie również grają death. Zespół pochodzi z Dubaju i bynajmniej nie mają turbanów na głowach, gdy grają :) prawda?

To też przyzwoity death metal i grindcoru mają malutko w swoim śpiewie (w końcu to nie ten rejon świata, gdzie świniaki są mile widziane).

Zapowiada się niezła…hm…nie wiem, czy można to nazwać ucztą, ale niech będzie :)

Vale!

m/

Yarot

  2 Responses to “Rzeźnia nadciąga…”

  1. Nie ma to jak rasowe tuczniki na scenie !! :) Moi mili, 17 marca to czas moich radosnych imienin oraz święta piwa !! Więc liczę na frekwencję, choć zakładam że po wstępnym przesłuchaniu możliwości powyżej przedstawionych zespołów, oczy co poniektórym zaszły musztardą i poszła flegma z nosa. Chrumk chrumk kwiii kwiii, ehhh od razu nasuwa mi sę wspomnienie chłopaków z Cadavera :) i ich radosne świniarzenie na scenie w Krakał – w zeszły wrzesnień 2009. To nie jest koncert dla miętkich ludzi, wszyscy fani Kaji Paschalskiej i Limp Bizkit niech sobie tego wieczora puszczą radio. Na ŚWINIAKACH dadzą radę tylko Wybrańcy Imperatora :) DEATH – GRIND – WAR – UNHOLY !!!!

  2. I totally agree. This is a solid fucnkig EP. I will say my only critique is that im not a big fan of pig squeals, but thats only my opinion. Rather than that, this is fucnkig solid. Totally going to be getting this EP.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)