Wrz 062010
 

Długo nie pisaliśmy w tym miejscu bo prawie dwa miesiące. Jednak ten czas nie był zmarnowany na plażę, wylegiwanie się przy grillu czy picie piwa w zielonej altanie. Zgodnie z obietnicami oraz tym, co widzicie jeszcze w stopce koncertów i festiwali, byliśmy tam, gdzie chcieliśmy być. Zatem Masters of Rock, Wacken i Brutal zostały odwiedzone. Była tam z nami nasza kamera, aparat oraz oczy i uszy, które chłonęły wszystko co trzeba. Relacje z tych wydarzeń będą jak najbardziej przedstawione i sami ocenicie czy było warto. Może sami się skusicie na coś takiego w przyszłości. Jak na to teraz patrzę z perspektywy kilku tygodni to naprawdę było warto. Nie chodzi tu nawet o podobanie się ale o zwykłe zobaczenie, poczucie atmosfery i przeżycie tego wszystkiego. Doznania są niezapomniane – to mogę Wam zagwarantować.

Co czeka jeszcze w kolejce na poczytanie? Relacja z Bolkowa, oczywiście wspomniana wyprawa na festiwalową Koronę Europy, opis tegorocznego Metal Hammera i oczywiście bieżące rzeczy, które już pukają do drzwi. Październik tego roku będzie gorący – sami się przekonacie. Odwiedzą nas gwiazdy światowego formatu na których grzechem byłoby nie pójść. Za nami jest też parę miesięcy funkcjonowania tego miejsca. Można było tutaj co nieco poczytać, ale najważniejsza sprawa to informacja. Z taką myślą było to zakładane i mam nadzieję, że spełnia te oczekiwania. Kilka pomysłów na teksty już czeka w kolejce do realizacji zatem jeszcze ciągle się nam chce i nie poddajemy się.

Cały czas liczę na uwagi, komentarze i krytykę. Bez tego wszystko wydaje się właściwe, a przecież wiadomo, że nie ma ludzi nieomylnych. Razem ze Zbyszkiem działamy i mam nadzieję, że ten nowy sezon jesienny będzie dla wszystkich udany i owocny.

Z metalowym pozdrowieniem

HORNS UP!

m/

A żeby nie było, że nie ma to poniżej po filmiku z każdej imprezy – to na rozgrzewkę bo szerzej, więcej, lepiej już wkrótce (choć nie mówię, że już :) ) Choć może powinienem użyć hasła wakeńskiego – „Faster, Harder, Louder!!!”

WACKEN

MASTERS OF ROCK

BRUTAL ASSAULT

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)